fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Stok Narciarski RELAKS

Wcale nie jest nam mało stoków w Karpaczu i pokusiliśmy się o nagranie materiału wideo z kolejnym z nich w roli głównej. Tym razem na tapetę poszedł Stok Narciarski RELAKS.

Stacje narciarskie coraz częściej mają charakter rodzinny, co oznacza, że świetnie poradzą sobie na nich również początkujący narciarze i snowboardziści oraz dzieci. Jednym z właśnie takich miejsc jest stok RELAKS, znajdujący się przy ulicy Obrońców Pokoju 4, w Karpaczu oczywiście. Trasa zjazdowa ciągnie się tutaj na 310m długości, a do wciągania na górę służą dwa wyciągi orczykowe 278m i 80m (dla początkujących i dzieci). Trasy są oczywiście systematycznie dośnieżane armatkami. Nie zabrakło tu też sztucznego oświetlenia umożliwiającego jazdę po zmroku. Jeśli ktoś nie posiada własnego sprzętu narciarskiego, czy też snowboardowego, może wypożyczyć go z tutejszej wypożyczalni. Jest nawet opcja skorzystania z usług instruktora.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza, jego okolic i Karkonoszy, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092