fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja www – Hotel Europeum

Przyszła pora, aby pochwalić się efektem naszej pracy dla kolejnego klienta, który zaufał nam i powierzył naszym fachowcom stworzenie nowego wizerunku swojej strony internetowej. Mowa tu o wrocławskim Hotelu Europeum – o miejscu zaprojektowanym bez kompromisów, które za sprawą swojej doskonałej lokalizacji, wystroju wnętrz, atmosfery oraz poziomu obsługi, spełnia najwyższe oczekiwania gości.
Aby sprostać zadaniu, zaprojektowana przez nas strona www musiała prezentować równie wysoki poziom i spełniać wszystkie surowe wymagania, jakie spełnia cały hotel.

Nowa strona to całkowita zmiana dotychczasowego layoutu. Nowy wygląd jest nowoczesny, elegancki, a jednocześnie przejrzysty i intuicyjny. Wybrane do projektu kolory to stylowe odcienie brązów, czerni i bieli, które pasują idealnie do wizerunku i wystroju wnętrz Hotelu Europeum.

Na stronie głównej uwagę przykuwa duży slider, na którym wyświetlają się dobrej jakości fotografie wnętrz i wyposażenia hotelu. Na nim osadzono też slider z aktualnymi pakietami pobytowymi. Tam też umieszczono prosty formularz rezerwacji dla gości, którzy chcieliby dokonać rezerwacji online. Aby przyspieszyć i ułatwić kontakt z obsługą hotelu, dane kontaktowe, takie jak numery telefonów, e-mail oraz adres umieszczono w widocznym miejscu, w górnej części strony

Poruszanie się po stronie zdecydowanie ułatwiają proste, minimalistyczne menu i funkcja przewijania strony w pionie, która szczególnie widoczna jest w zakładce “hotel”. Dodano także element scrollTop, który po kliknięciu przenosi kursor na szczyt strony.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest wygląd galerii zdjęć – to galeria typu Masonry, o modnym i nowoczesnym układzie kafelkowym. Powyżej niej jest możliwość sortowania fotografii według ich tematyki.

Bardzo ciekawie rozwiązaliśmy też problem przejrzystego zaprezentowania różnych rozkładów sal konferencyjnych. Zastosowaliśmy ikony informujące o sposobie rozmieszczenia miejsc siedzących i ilości osób. Na tej podstronie zamieściliśmy także rozbudowany formularz wysyłania zapytania dotyczącego rezerwacji sal konferencyjnych.

Estetycznie i przejrzyście wygląda także prezentacja standardów pokoi. W zakładkach “o hotelu” oraz “restauracja” umieszczono natomiast slidery tekstowe i zdjęciowe, na których można podejrzeć m.in. fotografie dań serwowanych w hotelowej restauracji, czy wpisy znanych gwiazd światowych scen, które przebywając w Hotelu Europeum miały okazję pozostawić swoje autografy w książce pamiątkowej.

W zakładce “kontakt”, standardowo zamieściliśmy wszelkie niezbędne dane hotelu, formularz kontaktowy oraz mapę dojazdu. Taka mapa znajduje się również w zakładce “lokalizacja”, gdzie dodatkowo umieszczono wskazówki dojazdu do Hotelu Europeum z różnych punktów Wrocławia.

Strona www jest wielojęzyczna, ma opcję wyboru języka angielskiego. Dodatkowo została ona również powiązana z profilami hotelu na portalach Facebook, Google + oraz TripAdvisor.

Sporo czasu zajęło także dostosowywanie wyglądu strony do wyświetlania jej w najpopularniejszych przeglądarkach internetowych oraz na urządzeniach mobilnych o różnych rozdzielczościach – jednym słowem dołożyliśmy wszelkich starań aby strona była responsywna.

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://europeum.pl/.

A jeżeli myślisz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej – zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych, z wielu naszych projektów, zamieszczonych w PORTFOLIO.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092