fbpx
ZADZWOŃ

Hotelarzu, postaw na jakość…

… zdjęć oczywiście!

W dzisiejszych czasach, kiedy dostęp do dobrej jakości fotografii i sprzętu fotograficznego jest bardzo uproszczony, dość frustrująca może się wydawać dla Internauty konieczność oglądania nie najlepszej jakości obrazów. Wchodząc na stronę internetową obiektu noclegowego, przyszły gość ma z pewnością ochotę obejrzeć przyjemne dla oka, ale i zarazem realistyczne fotografie ośrodka i okolicy, w której się on znajduje. Słabej jakości zdjęcia nie oddają prawdziwego uroku fotografowanych miejsc i często zniechęcają do dalszych poszukiwań noclegu w danym obiekcie.

Jedynym słusznym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji jest zamieszczanie na stronach www, wyłącznie dobrej jakości obrazów. W przypadku zdjęć obiektu, są jednak dwie opcje – jeśli posiada się odpowiedni sprzęt i umiejętności – można samemu pobawić się w fotografa. Wówczas, należy jednak pamiętać, że “porządne” zdjęcie powinno być dobrze wykadrowane, wyostrzone, o ile to potrzebne – również rozjaśnione oraz powinno mieć umiejętnie podkreślone kolory.

W przeciwnym razie, skorzystać można z usług profesjonalisty specjalizującego się w fotografii reklamowej obiektów hotelowych. Taki fachowiec, doskonale wiedział będzie co i jak uchwycić, aby internauta był zachęcony przyjazdem. W dodatku odpowiednio przygotuje on zdjęcia do publikacji na Twojej stronie.

karpacz-15-10-28-3518 karpacz-17-13-32-3911 karpacz-17-15-23-469

Jeśli chodzi natomiast o ujęcia okolicy, czyli przede wszystkim krajobrazy i atrakcje, oprócz autorskich fotografii i kupna zdjęć, jest także trzecia, bardzo atrakcyjna możliwość!

Jeżeli posiadasz ośrodek, na przykład w Karkonoszach, lub w okolicach Wybrzeża Rewalskiego, polecamy Ci naszą bogatą i różnorodną, darmową bazę multimediów, z której do woli pobierać możesz świetnej jakości, dopracowane fotografie. Jedynym warunkiem jest umieszczenie aktywnego linku do źródła, czyli np.: http://www.karpacz.net, na podstronie, na której wyświetlane są zdjęcia. To wszystko co musisz zrobić, a w zamian otrzymujesz od nas dowolną ilość materiału, zyskując przy tym świetnej jakości zawartość do Twoich zakładek O miejscowości czy Okolica.

Dziki Wodospad w Karpaczu, skały, złamane gałęzie w spływającej kaskadowo w dół rzece Pomnik Romea i Julii siedzacych na ławce, znajdujący sie w rewalskiej alei Zakochanych Napis Niechorze, a w tle latarnia morska w Niechorzu

Nasza baza darmowych zdjęć obejmuje jednak znacznie więcej miejsc, bowiem znajduje się w niej praktycznie każda miejscowość na polskim wybrzeżu i wiele innych miast w Polsce. Pełną listę stron obejrzeć można, klikając w poniższy link:

Pełna oferta multimediów firmy NetFactory

 

Polecamy Ci także nasze pozostałe artykuły w kategorii Porady dla Hotelarzy, w których znajdziesz masę cennych wskazówek odnośnie strony internetowej Twojego obiektu.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092