fbpx
ZADZWOŃ

O NetFactory

NetFactory to firma zrodzona z pasji w 2005 roku i od tamtej pory z sukcesem działająca na rynku technologii informatycznych. Zajmujemy się szeroko pojętym wsparciem w zakresie wykorzystywania Internetu jako źródła pozyskiwania nowych klientów.

W dużym skrócie, NetFactory to najnowsze technologie informatyczne, to profesjonalizm, doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza technologiczna.

Tworzymy strony www, oferujemy miejsce reklamowe dla branży hotelarskiej, proponujemy rozwiązania IT skrojone na miarę potrzeb każdego hotelarza. Prowadzimy też niezwykle popularne portale regionalne i serwisy turystyczne oraz aktywnie promujemy polską turystykę w Internecie.

Trzon zespołu NetFactory stanowią długoletni pracownicy, posiadający bogate doświadczenie i szeroki zasób wiedzy branżowej. Skład naszego teamu wciąż się jednak powiększa, ponieważ nawiązujemy współpracę ze specjalistami, świetnie znającymi najnowsze trendy marketingu internetowego.

Branża internetowa i turystyczna cechują się bardzo dynamicznym rozwojem, dlatego też nieustannie poszerzamy swoje kompetencje i wciąż zmieniamy się na lepsze. Podczas prawie 10 lat działalności rozwijaliśmy siebie i swoją ofertę, a aby być bliżej klienta i jego potrzeb, przenieśliśmy się również do nowego, większego biura. Do tej pory, pomogliśmy już wielu naszym klientom w poprawie ich wizerunku w sieci i zdobyciu nowych kontrahentów, a w swoim portfolio pochwalić się możemy współpracą z już prawie 1000 firm z kraju i zagranicy.

Zajmujemy się tym co nowoczesne, profesjonalne i przynoszące wymierne efekty. Nie tracimy czasu na rzeczy nie dające wyraźnych, pozytywnych skutków.

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Zobacz lokalizację na panoramie 360 z lotu ptaka.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092