fbpx
ZADZWOŃ

Jak “przyciągnąć” turystę w swoje strony?

Być może zabrzmi to nieco zbyt ekonomicznie, lecz faktem jest, iż w dzisiejszych czasach, nasilonej walki konkurencyjnej i rynku konsumenta, nie tak łatwo jest się przebić wśród konkurencji, w hotelarskim świecie biznesu. Czasem jednak warto nie stawiać całkowitego oporu na wszystkich frontach tej batalii. Można zmienić nieco swoje podejście, idąc na kompromis.

Pokaż więc swoje oblicze patrioty lokalnego i najpierw przekonaj turystę, że to właśnie Twoja okolica może być punktem jego wymarzonego urlopu. Jeżeli poczuje się przekonany i zdecyduje się wybrać miejscowość, w której znajduje się Twój obiekt, w dodatku zostanie do tego nakłoniony podczas przebywania na Twojej stronie internetowej, jest większe prawdopodobieństwo, że wśród bogatej oferty noclegowej wybierze właśnie Twoje usługi. Ale jak przekonać niezdecydowanego internautę? Mamy pewną propozycję…

Film to medium zdecydowanie bardziej przemawiające do odbiorców, niż teksty czy zdjęcia. Potrafi on opowiedzieć pewne historie i pomaga w utrzymaniu uwagi osób odwiedzających daną stronę www. Pokazuje więcej, w dodatku w dynamiczny i realistyczny sposób oraz wierniej oddaje rzeczywistość. Mamy oczywiście na myśli filmy promujące konkretne miejscowości, ich atrakcje, krajobrazy i wszystkie walory turystyczne.

To również bardzo ciekawa zawartość na Twoją stronę internetową, znacznie podnosząca jej jakość i wiarygodność. Ale czy trzeba wiele trudu, aby zdobyć taki film i bez przeciwskazań móc go zamieścić na swojej stronie www? Otóż nie!

Proponujemy skorzystanie z naszej darmowej bazy multimediów, w której znaleźć można filmy z wielu miejscowości turystycznych. Oczywiście można je pobierać bezpłatnie i wstawić w dowolne miejsce na stronie internetowej swojego obiektu noclegowego.

Filmy z jakich możesz korzystać, obejmują następujące miejscowości:

Karpacz.net

 

Ponadto, w naszej bazie znaleźć można także inne nagrania, z konkretnymi atrakcjami w rolach głównych, np. z:

Wydawca: Niechorze.pl

 

Film pobierzesz klikając na przycisk UMIEŚĆ, znajdujący się po prawej stronie, na dole nagrania i kopiując kod html, który wkleić można w dowolne miejsce na swojej stronie www. Oczywiście bez problemu możesz nagrania także udostępniać na facebook’u, czy innych portalach społecznościowych.

Wstaw więc film u siebie i dołóż także swoją “cegiełkę” do promocji Twojego regionu w sieci.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092