fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Dziki wodospad w Karpaczu (zimą)

Kolejna nasza realizacja! Tym razem w bajkowej, zimowej scenerii. Najświeższy film stworzony na nasze zlecenie, przybył tym razem prosto z Karpacza, a dokładniej z urokliwego Dzikiego Wodospadu.

Dziki Wodospad znajduje się nieopodal dolnej stacji kolei linowej na Kopę, powyżej hotelu „Biały Jar”. Powstał on w wyniku spiętrzenia zaporą przeciwrumszową, wód górskiej i często nieprzewidywalnej rzeki Łomnicy. Jej źródło wypływa z wysokości 1407m n.p.m., z Wielkiego i Małego Stawu. Rzeka charakteryzuje się zatem bardzo dużym spadkiem wód. Jej ujściem jest Bóbr, gdzie tworzy ona jego lewy dopływ.

Dziki wodospad w zimie zyskuje na urokliwości i bajkowości. Fantazyjne formy lodowe, w toczeniu ośnieżonych drzew i padający wokół śnieg, stwarzają niepowtarzalny klimat. W lecie jest tu równie pięknie, jednak są to jakby dwa odrębne światy. Sami zobaczcie!

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem i Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092