fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Karpacz zimową, wieczorną porą

Jest i nowe nagranie. Co prawda nie załapało się ono już na ubiegłoroczne Święta Bożego Narodzenia, ale z pewnością świetnie odnajdzie się również w tym roku.

Ulice Karpacza, w zimowej odsłonie wyglądają bowiem równie czarująco, jak górskie krajobrazy. Postanowiliśmy zatem sfilmować tym razem właśnie je, a żeby było ciekawiej, pod osłoną nocy. Karpaczowe uliczki i budynki, w towarzystwie pruszącego śnieguświateł ulicznych lamp i żaróweczek choinkowych prezentują się nadzwyczaj magicznie i świątecznie. To idealna sceneria na wieczorny spacer. Z resztą, przekonajcie się o tym sami, oglądając nasz film.

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza, jego okolic i Karkonoszy, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092