fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Karpacz

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Karpacza. W najlepszy możliwy sposób, czyli za pomocą obrazu, zaprezentowaliśmy zapierające dech w piersiach górskie krajobrazy i liczne atrakcje tego miasta.

Karpacz to malownicza miejscowość położona w samych Karkonoszach, a granice miasta obejmują także najwyższą ich partię, z górującym nad Karpaczem szczytem Śnieżka włącznie. Ze względu na swe położenie i walory naturalne, Karpacz jest fantastycznym centrum sportowo – rekreacyjnym o każdej porze roku. Miasto oferuje również bardzo bogatą bazę, około 11,5 tys. stałych miejsc noclegowych.

Karpacz, co roku przyciąga tysiące turystów, swoimi walorami krajobrazowymi, czystym powietrzem, zapleczem rekreacyjnym i masą rozrywek, w każdą możliwą pogodę. Zapraszamy zatem do obejrzenia tych wszystkich zalet w pigułce, w naszym filmie.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092