fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – stok narciarski KARPATKA

I kolejny raz tej zimy wybraliśmy się z kamerą na narty. Tym razem jednak ugościł nas Stok Narciarski KARPATKA.

Bardzo dobrze przygotowany do uprawiania sportów zimowych – Stok Karpatka, znajduje się w zachodniej części miasta, przy ulicy Myśliwskiej, w Karpaczu rzecz jasna. Trasa oddana do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów ma tutaj 350m długości i ok. 100m szerokości. Dwa wyciągi talerzykowe, działają z przepustowością 650os/h każdy. Na stoku obecny jest również profesjonalny system naśnieżania oraz sztuczne oświetlenie. Trasy są systematycznie wyrównywane, poprzez ratrakowanie.

Przy samym stoku znajduje się bezpłatny parking i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Można też nauczyć się jeździć, lub podszkolić swoje umiejętności, pod okiem profesjonalnego instruktora.

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza, jego okolic i Karkonoszy, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092