fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Stacja Narciarska POD WANGIEM

I kolejny film nagrany! Jest ich już całkiem sporo, ale nie osiadamy na laurach. Ponownie odwiedziliśmy nasz pobliski Karpacz i udaliśmy się na narty, na stację narciarską POD WANGIEM.

Świetne warunki i fantastycznie przygotowane trasy pozwoliły nam na naprawdę dobrą zabawę. Stok POD WANGIEM, to prawdziwa gratka zarówno dla początkujących narciarzy i snowboardzistów, jak i tych zaawansowanych. Miłośnicy zimowych szaleństw szusować tu mogą po idealnie przystosowanych trasach, na stoku o długości 400 metrów, który jest w pełni oświetlony po zmroku i regularnie dośnieżany. Do dyspozycji są wyciąg orczykowy i wygodna, czteroosobowa kanapa. Skorzystać można również z usług wypożyczalni sprzętu, serwisu, czy pomocy instruktorów. Stacja POD WANGIEM znajduje się przy zabytkowej Świątyni Wang, przy ulicy Szkolnej 5a, w Karpaczu.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza, jego okolic i Karkonoszy, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092