fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Sarbinowo

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Sarbinowa, którego nadmorski widok z promenady zauroczył nas na dobre.

Sarbinowo, to leżąca w Gminie Mielno miejscowość, którą zamieszkuje około 550 stałych mieszkańców, ale w czasie sezonu nie sposób się tu nudzić. Największą atrakcją miejscowości jest piękna, piaszczysta plaża, ale warte uwagi turystów są także: Kościół p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, zabytkowa chata rybacka, oraz zabytkowe organy. W letnie miesiące Sarbinowo zmienia się w gwarny kurort z wieloma ośrodkami noclegowymi, sporą ilością kwater prywatnych i całą masą atrakcji. W pozostałej części roku panuje tu błoga cisza i spokój.

 

Sarbinowo

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Sarbinowem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092