fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Pobierowo

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Pobierowa, gdzie przyjrzeliśmy się niezwykle urokliwym miejscom i krajobrazom.

Pobierowo, obok Rewala, Niechorza, Pogorzelicy, Pustkowa, Trzęsacza i Śliwina należy do malowniczego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Miejscowość tę, szczególnie polecamy miłośnikom spokojnego wypoczynku, w otoczeniu zieleni. Praktycznie całe Pobierowo bowiem, porośnięte jest pięknym i pachnącym borem sosnowym, a wąskie uliczki miasteczka jeszcze bardziej utwierdzają w przekonaniu, że znaleźć można tutaj spokój i oderwanie od codziennego zgiełku. Dodajmy jeszcze, że w miejscowości nie brakuje też dyskotek, pubów czy innych rozrywek. Na piaszczystej plaży znajdziemy natomiast wszystko czego nam potrzeba do aktywnego plażowania – od zjeżdżalni, po Akademię Słońca (czyli miasteczko aktywnego wypoczynku).

 

Wydawca: Pobierowo.net.pl

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Pobierowem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092