fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Trzęsacz

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Trzęsacza, najmniejszej, ale wcale nie najmniej atrakcyjnej osady w gminie Rewal.

Trzęsacz, obok Rewala, Niechorza, Pobierowa, Pogorzelicy, Pustkowa i Śliwina należy do malowniczego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Jest niewielką miejscowością, z ciekawą historią i masą interesujących atrakcji. Będąc tu nie sposób nie zobaczyć stojących dumnie na samym skraju klifu, ruin gotyckiego kościoła pw. św. Mikołaja. Fantastyczne nadmorskie widoki można natomiast podziwiać z okazałej platformy widokowej, a i często natrafić tu można na latających nad plażą paralotniarzy. Trzęsacz dysponuje także innymi walorami, które poznać można na przykład oglądając nasz film.

 

Wydawca: Trzesacz.pl

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Trzęsaczem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092