fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Ustronie Morskie

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z magicznego i “atrakcjami stojącego” Ustronia Morskiego.

Ustronie Morskie, to leżąca w powiecie kołobrzeskim miejscowość, będąca siedzibą gminy. Największą atrakcją miejscowości jest piękna, piaszczysta plaża, obejmująca aż 2100 m linii brzegowej. Kąpielisko w Ustroniu wyróżnia się natomiast bardzo czystą wodą, kilkukrotnie docenianą Błękitną Flagą. Warte uwagi są także przystań rybacka, pierwsze prywatne molo w Polsce, Kościół parafialny p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego oraz skansen chleba. W gminie Ustronie Morskie znajduje się też najstarszy dąb w Polsce – Bolesław. Atrakcji jest więc masa – zapraszamy do obejrzenia ich na filmie!

 

Netfactory

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Ustroniem Morskim (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092