fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja strony www – Villa Morskie Oko w Niechorzu

Nowa realizacja strony www!

Tym razem zajęliśmy się stworzeniem nowego oblicza strony internetowej Villi Morskie Oko w Niechorzu. Obiekt ten powstał z myślą o wymarzonym wypoczynku dla każdego. Oddalona od Bałtyku i szerokiej, piaszczystej plaży o zaledwie 100 metrów, Villa Morskie Oko to miejsce o wysokim standardzie, zapewniające gościom wyjątkowy komfort pobytu, w gustownie urządzonych i świetnie wyposażonych pokojach i apartamentach.

 

Nowy projekt strony Villi Morskie Oko przewidywał całkowite odświeżenie i unowocześnienie dotychczasowego wyglądu. Szata graficzna została zamieniona na klasyczne i eleganckie printy i odcienie. U szczytu strony zamieściciliśmy obszerny slider z przepięknymi fotografiami niechorskich zachodów słońca i ujęciami apartamentów. Nowością jest również slider z pakietami, w tym przypadku kierujący Internautę do cennika.

Strona jest oczywiście responsywna, co oznacza, iż dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia, na którym jest wyświetlana, czyli np. do laptopa, smartfona czy tableta.

Na stronie głównej umieszczono ponadto krótkie informacje o obiekcie oraz o Niechorzu, kierujące oczywiście do podstron gdzie opisy te są bardziej szczegółowe oraz nasz film promujący przepiękne krajobrazy i atrakcje Niechorza.

Wygodne i minimalistyczne menu, nie “atakuje” Internauty masą zakładek, ponieważ ograniczyliśmy je wyłącznie do najważniejszych odnośników.

Stronę główną wyposażyliśmy również w element scrollTop (strzałka po prawej stronie, u dołu), który po kliknięciu przewija stronę na samą górę oraz w bardzo praktyczny, przesuwający się pasek informacyjny (pasek typu marquee), z informacjami Last Minute, czyli np. “Majówka i Boże Ciało 60 zł od osoby”.

Stopka strony zawiera niezbędne dane adresowe i kontaktowe, panoramę z lotu ptaka oraz formularz kontaktowy, za pomocą którego można w szybki i wygodny sposób wysłać zapytanie do Villi Morskie Oko.

W zakładce kontakt zamieściliśmy mapę ułatwiającą zaplanowanie dojazdu na miejsce, natomiast w zakładce “klienci o nas” umieszczone są opinie klientów i formularz umożliwiający szybkie wpisanie się do Księgi Gości.

Estetyczna galeria zdjęć pozwoli Internautom na wygodne przeglądanie zdjęć pokoi i ich wyposażenia.

Oczywiście nie zapomnieliśmy także o powiązaniu Villi Morskie Oko z jej profilem na facebooku, na samej górze strony. Obok znalazły się także dane do szybkiego kontaktu, czyli numer telefonu i adres e-mail.

 

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://www.morskieoko.com.pl/ .

A jeżeli marzysz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej – zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych, z wielu naszych projektów, zamieszczonych w PORTFOLIO.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092