fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja strony www – OW “Komandor” w Pogorzelicy

Nowa realizacja strony www!

Tym razem, odświeżenie swojej strony internetowej powierzył nam Ośrodek Wypoczynkowy Komandor. Obiekt ten położony jest w przepięknej Pogorzelicy, będącej znanym kurortem uzdrowiskowym nad polskim morzem, a dokładniej w malowniczym regionie, zwanym Wybrzeżem Rewalskim. Ośrodek oferuje wczasy, kolonie, zielone szkoły, konferencje i organizację wesel. To właśnie w Pogorzelicy fantastyczne warunki naturalne łączą się z masą atrakcji. Liczyć tutaj można na spore obszary borów sosnowych, szerokie piaszczyste plaże, czystą morską wodę i świeże, nadmorskie powietrze.

 

Strona www zyskała całkowicie nowy wygląd i nowoczesne funkcjonalności. Dzięki zastosowanemu zabiegowi responsywności, strona dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest wyświetlana. Można zatem wygodnie ją przeglądać, korzystając z tableta, czy smartfona.

Szata graficzna została totalnie odmieniona, uporządkowana i ograniczona do określonej palety pasujących do siebie barw. Stała się dynamiczna. Na całej stronie zaimplementowano również barwne motyle, które uprzyjemniają internautom pobyt na niej. Grafika na stronie zmienia się dynamicznie.

Na szczycie strony umieściliśmy duży slider ze zmieniającymi się, świetnej jakości zdjęciami, pochodzącymi z naszej bazy multimediów.

Strona jest przewijana w pionie, czyli scroll’ując w dół, przechodzimy do kolejnych “paneli” z informacjami o ośrodku, miejscowości, ofercie oraz z danymi kontaktowymi. Dzięki temu większość najważniejszych treści i odnośników znajduje się na stronie głównej.

Zastosowano również czytelny, uporządkowany i bardzo intuicyjny górny pasek menu, odsyłający zainteresowanych na odpowiednie podstrony. Część menu umieszczono także w wygodnej stopce z odsyłaczami “Na skróty” i danymi kontaktowymi. Użyliśmy również elementu scrollTop (strzałka po prawej stronie, u dołu), który po kliknięciu przewija stronę na samą górę.

Na stronie zamieszczono również nasz film promujący Pogorzelicę (na głównej) oraz nagrania prezentujące pozostałe miejscowości Wybrzeża Rewalskiego (w zakładce “Pogorzelica i okolice”).

Jeśli użytkownik strony ma pytanie, może je szybko wysłać za pomocą wygodnego formularza kontaktowego zamieszczonego w zakładce Kontakt. Tam znajdują się również mapy dojazdu. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o możliwości przetłumaczenia wszystkich informacji na język niemiecki, za pomocą jednego kliknięcia w prawym górnym rogu oraz o powiązaniu OW Komandor z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook i Google Plus.

 

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://www.owkomandor.pl/ .

A jeżeli marzysz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej – zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych, z wielu naszych projektów, zamieszczonych w PORTFOLIO.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092