fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja strony www – Eskaro

Nowa realizacja strony www!

I tym razem mieliśmy okazję realizować projekt spoza branży hotelarskiej. Dostaliśmy bowiem zlecenie zaprojektowania nowej strony internetowej dla jeleniogórskiej firmy Eskaro, powstałej z myślą o klientach, ceniących piękne, estetyczne i komfortowe wnętrza. W ofercie salonu Eskaro znaleźć można szeroki wachlarz szklanych elementów wyposażenia architektury wnętrz, takich jak szklane drzwi, ekrany kuchenne. kabiny prysznicowe czy balustrady. a także drewniane drzwi wewnętrzne oraz wejściowe.

 

Nowa strona www firmy Eskaro miała być nowoczesna, elegancka, przejrzysta i intuicyjna i taka też się stała. Całkowicie odmieniliśmy bowiem layout, wykorzystując minimalistyczne i wysmakowane połączenia kolorystyczne błękitu, szarości i bieli. Zastosowaliśmy także geometryczne wzory w tle oraz niektórych elementach strony.

Na pierwszym planie strony głównej umieszczony został duży slider, z wysokiej jakości fotografiami, ilustrującymi niektóre z realizacji firmy Eskaro. Zaraz poniżej znalazły się wygodne i estetyczne box’y prezentujące szeroką ofertę salonu i przenoszące po kliknięciu do odpowiednich podstron z opisami i galeriami zdjęć.

Wygodne i minimalistyczne menu pozwala na szybkie odnalezienie interesujących internautę informacji. W zakładce “realizacje” umieszczono estetyczne galerie, ujawniające się jednak dopiero po kliknięciu w pojedyncze zdjęcie. Aby usprawnić przeglądanie oferty i realizacji dodaliśmy również możliwość sortowania ich za pomocą wygodnych paneli menu, wyświetlających się po lewej stronie.

W zakładce “kontakt” znaleźć można wszystkie niezbędne dane firmy i salonu, formularz kontaktowy, panoramę z lotu ptaka, mapę z możliwością zaplanowania dojazdu do siedziby firmy oraz możliwość wysłania linku do znajomego, uruchamianą kliknięciem w ikonę koperty. Dane do szybkiego kontaktu, czyli numery telefonów, adres e-mail i adres siedziby umieściliśmy dodatkowo w nagłówku strony.

Na całej stronie zaimplementowaliśmy także element scrollTop, który po kliknięciu przewija stronę, lub podstronę na jakiej się znajdujemy na samą górę. Kolejny ciekawy element to przesuwający się pasek informacyjny typu marquee, na którym zamieszczono loga partnerów i firm współpracujących z Eskaro. Po kliknięciu skrótu Ctrl+P istnieje także możliwość estetycznego i uporządkowanego wydruku systemowego strony.

Cała strona www jest rzecz jasna responsywna, co oznacza, że dostosowuje się ona swoim wyglądem do rozdzielczości urządzenia, na jakim jest wyświetlana. Pamiętaliśmy także o powiązaniu strony z profilami na portalach społecznościowych facebook i google+.

 

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://eskaro.pl/ .

A jeżeli marzysz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej – zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych, z wielu naszych projektów, zamieszczonych w PORTFOLIO.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092