fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja strony www – Ośrodek Wczasowy Bosman w Rewalu

Nowa realizacja strony www!

I kolejna strona zadowolonego klienta została stworzona. Tym razem zaufał nam Ośrodek Wczasowy Bosman. Jest to miejsce położone w spokojnej, zielonej okolicy Rewala, oddalone jedynie o 50 metrów od plaży. Goście wybierać tu mogą pośród pobytu w bogato wyposażonych domkach letniskowych oraz w komfortowych pokojach. Smaczna, domowa kuchnia, wygodny i bezpieczny wypoczynek oraz doskonałe wyposażenie, umilające pobyt są tutaj gwarantowane.

 

Szata graficzna strony została totalnie odmieniona. Postawiliśmy tym razem na stonowane beżowe i kremowe odcienie oraz delikatne, eleganckie tło. Strona stała się dzięki temu zabiegowi znacznie bardziej przejrzysta i czytelna.

Logo Bosmana zostało odświeżone i w tej chwili idealnie pasuje do designu całej strony.

Górę strony zdobi sporych rozmiarów slider, na którym przewijają się fotografie ośrodka, wnętrz pokoi i domków oraz rewalskich krajobrazów. Zaimplementowaliśmy również nieco mniejszy od tego głównego, slider z pakietami pobytowymi.

Proste, wygodne menu jest doskonale zauważalne, jednak nie rzuca się w oczy, nie zakłócając tym samym koncepcji graficznej strony. Jedną z zakładek jest “Klienci o nas”. Jest to nic innego jak księga gości. W tym miejscu zatem, klienci mogą zostawić swoje opinie i wrażenia z pobytu w obiekcie.

Strona główna zawiera krótkie informacje o ośrodku oraz o Rewalu, które kierują do dokładniejszych opisów na stronie, po kliknięciu “Czytaj dalej”.

Strona główna wyposażona została też w strzałkę scrollTop (po prawej stronie, u dołu), po której kliknięciu strona zostaje przewinięta na górę. Ciekawym elementem jest także przesuwający się pasek informacyjny (pasek typu marquee), z informacjami Last Minute, czyli np. “Promocja! Majówka 2015…”.

Dane kontaktowe umieszczone zostaly w widocznym, prawym górnym rogu strony, w stopce oraz w zakładce kontakt. Tam również znalazły się formularz kontaktowy oraz mapa z możliwością zaplanowania dojazdu.

Strona jest oczywiście responsywna i dostosowuje się rozdzielczości urządzenia na jakim jest wyświetlana.

Dodatkowo, powiązaliśmy stronę z portalami społecznościowymi Facebook i Google + oraz zadbaliśmy o możliwość przetłumaczenia treści na język niemiecki.

 

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://www.bosman-rewal.pl/.

A jeżeli marzysz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej – zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych, z wielu naszych projektów, zamieszczonych w PORTFOLIO.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092