fbpx
ZADZWOŃ

Nowa realizacja strony www – Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie

Nowa realizacja strony www!

Klientem, który powierzył nam swoją stronę internetową był tym razem Park Miniatur i Kolejek w Dziwnowie. Jest to miejsce położone w malowniczym, pełnym zieleni parku, gdzie na zwiedzających czekają miniatury latarni morskich z polskiego wybrzeża, w skali 1:10 oraz niesamowite repliki lokomotyw, parowozów i wagonów kolejowych, wydających dźwięki i puszczających dym z komina, jak prawdziwe pociągi.

 

Strona została totalnie odświeżona i udoskonalona. Jej nowa odsłona jest responsywna, co oznacza, że dostosowuje się do rozdzielczości urządzenia na jakim jest wyświetlana. Zadbano również o wersję mobilną dla mniejszych urządzeń i telefonów komórkowych, z uwagi na fakt, iż turyści często nie mając dostępu do komputera, a chcąc sprawdzić okoliczne atrakcje, zmuszeni są korzystać z przeglądarki w telefonie. Szata graficzna została odmieniona i bardziej uporządkowana. Zaimplementowano do niej również odnowione logo, po lekkim liftingu.

Na pierwszy rzut oka, uwagę przykuwa znajdujący się na szczycie strony duży i wyraźny slider obrazkowy, zmieniający co jakiś czas zdjęcia główne. Skorzystano w nim ze świetnych fotografii Tomasza Stolza, zręcznie ukazujących nawet najdrobniejsze szczegóły atrakcji Parku Miniatur. Pozostałe zdjęcia również tego autora zamieszczone są w galerii.

Nawigację po witrynie znacznie ułatwia prosty i czytelny, górny pasek menu, odsyłający zainteresowanego w odpowiednie miejsce na stronie. Sami też bez trudu znajdziemy wszystko to czego potrzebujemy, po prostu scrollując stronę w dół. Na głównej, zostały zawarte wszystkie najważniejsze i najpraktyczniejsze informacje odnośnie oferty, cen, godzin otwarcia, kontaktu, dojazdu itp.

Odnośnie dojazdu, na dole strony zawarto, z uwagi na atrakcyjną lokalizację Parku Minatur, dużą mapę, wyraźnie pokazującą umiejscowienie Parku i najbliższe punkty orientacyjne. Nowością jest także możliwość automatycznego pobrania z urządzenia z którego korzystamy, naszej obecnej lokalizacji i wyznaczenia tym samym najdogodniejszej trasy dojazdu.

Jeśli użytkownik strony ma pytanie, może je szybko wysłać za pomocą wygodnego formularza kontaktowego zamieszczonego również w dolnej części witryny. Niewątpliwie dużym plusem, zwłaszcza dla turystów-obcokrajowców, jest możliwość przetłumaczenia wszystkich informacji na język angielski lub niemiecki, za pomocą jednego, szybkiego kliknięcia w prawym górnym rogu. Nie zapomniano także o powiązaniu Parku Miniatur z mediami społecznościowymi takimi jak Facebook, Google Plus, czy Twitter.

 

Jeśli jesteś ciekaw naszej nowej realizacji, zapraszamy do obejrzenia strony na żywo: http://www.park-miniatur.pl/ .

A jeżeli marzysz o odświeżeniu swojej obecnej strony www, lub stworzeniu całkiem nowej -zapraszamy do kontaktu i obejrzenia niektórych z wielu naszych projektów zamieszczonych w PORTFOLIO.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092