fbpx
ZADZWOŃ

Ruszamy z nowym programem hotelowym – NFhotel

Już jest! W końcu możemy oficjalnie pochwalić się naszym autorskim programem hotelowym NFhotelOprogramowanie to, po wielomiesięcznych testach i wprowadzaniu ciągłych udoskonaleń, wreszcie gotowe jest do oddania go do dyspozycji hotelarzy.

NFhotel to program, jakiego jeszcze nie było. To całkiem nowa jakość, która zaskoczy każdego swoją funkcjonalnością i możliwościami.

Jesteśmy dumni, z tego że stworzyliśmy świetnie dopracowane narzędzie, które pozwala na kompleksowe zarządzanie pracą całego hotelu/pensjonatu i skuteczną obsługę rezerwacji.

Jeśli mielibyśmy określić NFhotel w trzech, krótkich słowach, to jest on przede wszystkim:

  • DARMOWY,
  • MOBILNY,
  • NOWOCZESNY.

Korzystanie z niego przynieść może również masę korzyści dla Hotelarzy, począwszy od zwiększonej sprzedaży, oszczędności czasu i energii, poprzez większy komfort pracy i wzrost zadowolenia klientów, a na ryzyku pomyłek sprowadzonym do minimum skończywszy.

Z przyjemnością opowiemy Ci też pokrótce jak to wszystko wyglądało “od zaplecza”, czyli z naszego punktu widzenia.

Pracę nad programem rozpoczęliśmy około 1,5 roku temu, natomiast korzenie pomysłu powstania oprogramowania hotelowego sięgają około 5 lat wstecz. Bodźcem jaki spowodował chęć stworzenia nowego rozwiązania była odpowiedź na sygnały zgłaszane przez naszych klientów z branży turystycznej, odnośnie ich niezaspokojonych potrzeb dotyczących obsługi rezerwacji z wykorzystaniem programów hotelowych. To wtedy też wpadliśmy na pomysł, że powinniśmy poważnie zająć się stworzeniem możliwie najskuteczniejszego narzędzia, które ułatwi i przyspieszy obsługę rezerwacji w obiektach noclegowych, a nie przysporzy jeszcze większej ilości problemów niźli korzystanie z tradycyjnego kalendarza/notesu. W pracy nad programem bardzo pomogło nam również wieloletnie, praktyczne doświadczenie w branży hotelarskiej części z naszej załogi oraz zaprzyjaźnione pensjonaty, które aktywnie testowały nasz program, dzieląc się z nami swoimi wątpliwościami i uwagami. Od samego początku pracy stawialiśmy na najnowocześniejsze technologie oraz trendy. NFhotel ma być naszym flagowym produktem, dlatego też dokładamy wszelkich możliwych starań, by był jak najbardziej skuteczny i zaspokajający wszystkie potrzeby różnego rodzaju obiektów noclegowych.

Skoro wiesz już czym jest NFhotel oraz znasz już naszą historię, zobacz teraz jakimi funkcjonalnościami pochwalić się może nasze oprogramowanie i odwiedź jego OFICJALNĄ STRONĘ WWW. Znajdziesz tam opis funkcji w jakie wyposażony jest program, obejrzysz film prezentujący wszystkie jego zalety i dowiesz się także, w jaki sposób i na jakich warunkach możesz rozpocząć korzystanie z niego.

Jeśli masz jakieś wątpliwości, lub pytania odnośnie NFhotel, zapraszamy do kontaktu!

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092