fbpx
ZADZWOŃ

Plany NetFactory na rok 2015

Nowy Rok przynosi firmie NetFactory całkiem nowe wyzwania. Otwiera się przed nami wiele drzwi, za którymi kryją się całkiem nowe możliwości. Pora więc podzielić się z Wami naszymi planami na 2015 rok.

 

1. Nowy rok będzie przebiegał w znacznej mierze, pod znakiem rewolucyjnego oprogramowania dla hotelarzy, utworzonego przez nas jeszcze w zeszłym roku. Rozpoczniemy jego wdrażanie do obiektów noclegowych, za pomocą szkoleń stacjonarnych, online, artykułów w prasie branżowej i lokalnej oraz na innych portalach internetowych. Oprogramowanie stanie się dużym wsparciem dla sprzedaży naszych usług, czyli reklam oraz budowy stron www. Baza produktu będzie darmowa, przewidujemy zatem duże zainteresowanie. Nasz pomysł otworzy nam tym samym drogę do współpracy na zasadach prowizyjnych z klientami, którzy preferują taki właśnie sposób partnerstwa.

program recepcyjny NetFactory2. Nowy CMS do naszych stron www, który planujemy wdrożyć, pozwoli nam na szybsze i bardziej efektywne tworzenie stron internetowych, a także umożliwi naszym klientom znacznie prostszą edycję ich stron.

3. Nasze portale regionalne zyskają w tym roku całą masę nowych funkcjonalności. Zmienimy nieco sposób wyświetlania treści, dodamy zakładkę “najczęściej zadawane pytania – FAQ”, które dostarczą nowych informacji i wyczerpująco wyjaśnią wątpliwości internautów. Wciąż dodawać będziemy nowe multimedia: panoramy, filmy, wirtualne spacery oraz zdjęcia. Opublikujemy wiele nowych, przydatnych artykułów. Wśród zmian znajdą się również nowe możliwości wyszukiwania w bazie noclegowej, czyli podłączenie systemu rezerwacji online, wyszukiwanie po mapie oraz wiele innych rozwiązań, których nie znajdziecie nigdzie indziej.

4. Jeśli chodzi o nasze multimedia, planujemy powiększanie darmowej bazy multimediów. Rozwiniemy nasz obszar zainteresowania o kolejne miejscowości turystyczne w Polsce. Doświadczenie zdobyte w zeszłym roku, pozwala na pewniejsze działania w zakresie realizacji i udostępniania materiałów. Pojawi się więc cała masa kolejnych nagrań wideo, panoram i zdjęć.

5. Również nasz zespół zostanie rozbudowany. Planujemy systematyczne powiększanie grona pracowników NetFactory, co ma miejsce już od pewnego czasu. Stawiać będziemy przede wszystkim na fachowość, umiejętność efektywnej współpracy oraz najwyższą jakość wywiązywania się z obowiązków. Ze wzrostem zatrudnienia wiąże się również powiększenie naszej powierzchni biurowej, o kolejne pomieszczenia.

6. Nasza aktywność na płaszczyźnie promocji regionów turystycznych, pozwoli nam na nawiązanie wiążących współprac i partnerstw z Urzędami Miast, czy Urzędami Gmin. Będziemy patronem medialnym różnego rodzaju imprez organizowanych przez te instytucje. Nasze logo może znaleźć się także zarówno na dużych portalach informacyjnych takich jak: WP, Onet, Interia, jak i na stronach internetowych o mniejszym zasięgu. O NetFactory przeczytać będzie można w mediach lokalnych i branżowych.

7. Planujemy także znaczną poprawę naszego kontaktu z klientami. Aby to zrobić, stworzony zostanie newsletter z interesującymi klientów wiadomościami, newsami, promocjami. Pragniemy doprowadzić do tego, aby nasi klienci z niecierpliwością czekali na wiadomości od Netfactory. Na naszej stronie internetowej oraz na portalach regionalnych, publikowane będą regularnie ciekawostki i przydatne porady dla hotelarzy. Kontakt możliwy również będzie za pośrednictwem naszego programu hotelowego.

Grafika NetFactory

 

Podsumowując, wszystkie nasze działania opierać będziemy na rosnącym do nas zaufaniu ze strony klientów i na naszych staraniach jak najwyższej jakości usług. Jak widać, plany mamy ambitne, a głowy pełne pomysłów, ale jedno jest pewne – nie będziemy stać w miejscu, a ten rok będzie najlepszym do tej pory. Trzymajcie kciuki!

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092