fbpx
ZADZWOŃ

Współpracujemy z Wirtualną Polską!

Dziś na blogu będzie trochę chwalipięctwa, pragniemy bowiem podzielić się z Tobą, drogi czytelniku, naszym sukcesem. W ostatnim czasie udało nam się nawiązać bardzo ważną dla nas i naszej działalności współpracę i to z nie byle kim, bo z samą WIRTUALNĄ POLSKĄ!

 

WP będzie ilustrować niektóre ze swoich artykułów, dotyczących miejsc typowo turystycznych, naszymi multimediami, w postaci zdjęć, panoram oraz filmów z wielu miejscowości w kraju. Przypomnijmy, że WP.PL jest największym portalem informacyjnym w Polsce, więc zamieszczenie na jego łamach, naszych materiałów jest dla nas sporym wyróżnieniem i motywacją do dalszego, aktywnego promowania polskiej turystyki w Internecie.

 

Współpraca ta niesie za sobą nie tylko korzyści dla naszej firmy, jakimi bez wątpienia są zyskanie większego grona odbiorców naszych multimediów, oraz wzrost rozpoznawalności naszej firmy i naszych portali regionalnych, w sieci. Pojawiają się także profity dla miejscowości, które znajdują się w naszej bazie multimediów i będą mogły liczyć na częstszą publikację materiałów o nich, na portalu WP.PL.

To fantastyczna wiadomość dla nas i bardzo się cieszymy, że udało nam się zyskać ten kontakt i nawiązać tak wartościową współpracę. Mamy nadzieję, że Ty również cieszysz się razem z nami?

Przechodząc do konkretów, pierwszy artykuł już się pojawił, ale opowiemy Ci o nim w kolejnym poście na naszym blogu.

Do przeczytania!

 

P.S. Będziemy na bieżąco informować o nowych artykułach z naszymi multimediami, jakie pojawią się na stronie www.turystyka.wp.pl , więc bądź czujny! 😉

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092