fbpx
ZADZWOŃ

Co wydarzyło się w NetFactory w 2014 roku?

Rok 2014 był rokiem obfitym w zmiany i przełomowym w wielu zakresach działalności firmy NetFactory. Wydarzyło się wiele rzeczy, o których chcielibyśmy wspomnieć i pochwalić się przed naszymi klientami, partnerami i internautami, a które wniosły solidny powiew świeżości w naszą pracę. Zaczynamy!

 

1. Rok 2014 zaczęliśmy od wdrożenia nowego silnika naszych portali regionalnych. Strony zostały przepisane na nowo, udoskonaliliśmy ich stronę wizualną i funkcjonalność. Nowe odsłony portali są responsywne, nowoczesne, czytelne i proste w obsłudze, przez co znacząco wzrosła ich wydajność.

Portale regionalne NetFactory przed i po zmianach2. Nowe pomysły miały szansę pączkować w naszych głowach również w nowym biurze. Znaleźliśmy lokal, który znacznie bardziej spełnia nasze oczekiwania i jest doskonale dopasowany do naszych potrzeb. Każdy siedzi na wygodnym krześle, posiada nowy monitor (lub nawet dwa), może napić się dobrej kawy i herbaty, a osoby rozmawiające przez telefon zyskały własną przestrzeń odgrodzoną od reszty pracowników, jednocześnie nie tracąc z nimi kontaktu wzrokowego. Nie zapomnieliśmy nawet o odpowiedniej identyfikacji wizualnej naszego nowego miejsca pracy.

Nowe biuro NetFactory

3. Dużym powodem do dumy dla całego zespołu NetFactory jest zbudowanie świetnego i niezwykle funkcjonalnego oprogramowania dla hoteli i innych obiektów turystycznych. Jest ono wypadkową wiedzy osób z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim i wiedzy o najnowszych technologiach informatycznych. Jednocześnie jest bardzo intuicyjne i proste w obsłudze dla przyszłych użytkowników. Oprogramowanie to stać się ma flagowym produktem NetFactory.

4. Stary rok sprzyjał nam również w kwestii multimedialnej, a mianowicie, zrealizowaliśmy kilkanaście nowych, profesjonalnych nagrań wideo promujących wiele miejscowości turystycznych i ich najciekawsze atrakcje. Filmy okazały się sprzyjać postrzeganiu naszej firmy jako zaangażowanej w promowanie zarówno polskiej turystyki jak i danego regionu. Otwiera nam to również drogę do pozyskania nowych partnerów, takich jak Urzędy Miast, Gmin, portale ogólnopolskie i regionalne media.

Rewal.net.pl

 

5. Kolejna aktywność firmy NetFactory w 2014r., to wykonanie aż kilkuset nowych panoram z lotu ptaka, ukazujących najróżniejsze obiekty i atrakcje miejscowości turystycznych, z całkiem nowej, znacznie szerszej perspektywy. To rozwiązanie również spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony naszych klientów i internautów.

6. Oprócz filmów i panoram, naszą bogatą ofertę multimediów dopełniła również baza kilkunastu tysięcy nowych fotografii. Dzięki temu zdobyliśmy jeszcze większe zaufanie klientów, internautów i partnerów oraz stworzyliśmy tym sposobem nowy, wysokiej jakości content na wszelkiego rodzaju strony/portale poświęcone promocji piękna Polski.

kolaż zdjęć z darmowej bazy multimediów NetFactory

7. Ważnym krokiem, było również to, iż wszystkie filmy, panoramy i zdjęcia zostały przez NetFactory udostępnione całkowicie za darmo, w postaci banku gotowych multimediów (stworzyliśmy w związku z tym oprogramowanie pozwalające nam na proste zarządzanie zawartością). Dzięki temu rozwiązaniu, hotelarze, blogerzy, media internetowe i nie tylko, mogą pobierać z bazy dowolne materiały i zamieszczać je na swoich własnych stronach.

8. Wielkim sukcesem całej firmy, jak również i prywatnym, niektórych członków naszej załogi, było zdobycie przez nich świadectwa kwalifikacji UAVO, czyli certyfikatu uprawniającego do komercyjnego wykorzystania dronów, którymi to kręcona i fotografowana jest większość naszych multimediów.. Dzięki licencji mamy znacznie większe możliwości, takie jak np. ubieganie się o filmowanie w parkach narodowych, co przy naszej turystycznej działalności okazuje się być niezwykle ważne.

 

Podsumowując, wszystkie nasze działania zrealizowane w 2014 roku, pozwoliły na zmianę kierunku rozwoju naszej firmy. Tym sposobem, NetFactory postawiło jeszcze większy nacisk na wyłącznie najwyższą jakość, zadowolonych klientów, dostarczanie internautom dokładnie tego czego od nas wymagają oraz na jak najlepsze relacje z klientami. A wszystko to poprzez ciągły rozwój oferty i dbałość o kontakt najwyższej jakości.

Oj, działo się u nas sporo, przyznacie? Poczekajcie jednak tylko na nasze plany na Nowy Rok, wcale nie zwalniamy tempa!

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092