fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Zespół Pałacowo-Parkowy w Mysłakowicach

Dziś dzielimy się z Wami naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Mysłakowic, znajdujących się nieopodal Karpacza, a z Zespołem Pałacowo-Parkowym w roli głównej.

Pałac w Mysłakowicach pochodzący z XVIII wieku, natomiast pierwsze wzmianki na temat mysłakowickich dóbr lennych pochodzą już z roku 1385. Pałac cechuje się wieloma interesującymi detalami architektonicznymi, na które składają się m.in. łuki Tudorów w obramieniach, krenelaże, wieżyczki. Obecnie, w pałacyku znajduje się szkoła podstawowa, która uchroniła pałac przed całkowitą dewastacją. Przy pałacu znajduje się również przepiękny i magiczny 13ha park ze stawem i wieloma gatunkami drzew.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem, Mysłakowicami, czy Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092