fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Pałac Pakoszów

Dziś dzielimy się z Wami naszą najnowszą realizacją, jaką jest film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Piechowic, znajdujących się nieopodal Jeleniej Góry, czy też Karpacza, z Pałacem Pakoszów w roli głównej.

Przepięknie zachowany, barokowy Pałac Pakoszów znajduje się w obrębie miasta Piechowice, nieopodal rzeki Kamiennej. Jest zabytkowym obiektem wzniesionym w 1725 roku, na planie prostokąta z bocznymi ryzalitami i położonym w obejmującym obszar aż 15 ha parku. To magiczne miejsce łączące w sobie historię, tradycję, naturalność oraz niesamowity klimat i widoki – z resztą, zobaczcie sami na naszym filmie!

 

Wydawca: karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Piechowicami, Karpaczem, czy po prostu Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092