fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Śnieżka

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Karpacza, a dokładniej z najwyższego szczytu Karkonoszy, dumnie górującego nad miastem – Śnieżki.

Śnieżka jest najwyższym szczytem w Karkonoszach i jednocześnie w całych Sudetach, a także na Śląsku i w Czechach. Jej wysokość – 1602m n.p.m. pozwala jej dumnie i majestatycznie górować nad całą Kotliną Jeleniogórską. Na szczycie góry znajdują się, przypominające nieco “latające talerze” obserwatorium meteorologiczne, będące obecnie symbolem całego regionu oraz kaplica św. Wawrzyńca, będąca miejscem pielgrzymek turystów z całego świata. Wzdłuż Śnieżki przebiega też granica państwa i połowa góry należy do Republiki Czeskiej.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem i Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092