fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Rewal

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Rewala, gdzie przyjrzeliśmy się zapierającym dech w piersiach krajobrazom i arcyciekawym atrakcjom.

Dzisiejszy Rewal stanowi turystyczne, administracyjne, kulturalne i oświatowe centrum gminy, w obrębie której znajduje się oprócz niego sześć wsi: Niechorze, Pobierowo, Pogorzelica, PustkowoTrzęsacz i Śliwin, przy czym wszystkie one, oprócz Śliwina, położone są bezpośrednio nad morzem. Miejscowość uważana jest za jedną z najładniejszych miejscowości nadbałtyckich. Co ważne, jej atrakcyjność nie wyczerpuje się tylko latem, kiedy bawią tu tysiące gości. Warto odwiedzić ją także jesienią i zimą, kiedy robi się w niej bardziej kameralnie i spokojnie…

 

Rewal

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Rewalem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe np. obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092