fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Aleja Róż i Zakochanych w Rewalu

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Rewala, a dokładniej z alejek rozciągających się wzdłuż nadmorskiego klifu.

Aleja Zakochanych to czarujące miejsce, w którym główną atrakcją jest pomnik Romea i Julii, autorstwa Grzegorza Sztuki, przedstawiający naturalnej wielkości bohaterów dzieła Szekspira. Ławeczka z postaciami, została odsłonięta 29 października 2010 r. Kolejna para, na którą można tu natrafić to Mały Książę i Róża, ze znanej książki Antoine de Saint-Exupéry’ego. W przyszłości na deptaku mają powstawać też kolejne rzeźby zakochanych.

Aleja różana to z kolei wijące się wzdłuż morza rabaty, obsadzone egzotycznymi krzewami i aż 148 różnymi gatunkami przepięknych róż.

Przy ścieżkach ustawiono też 2 tabliczki informacyjne. Na jednej z nich umieszczono popularne miłosne wyznania w kilkudziesięciu językach, na drugiej zaś opisano znaczenie kwiatów.

 

Rewal

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Wybrzeżem Rewalskim (prywatnie, bądź zawodowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe np. obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znajdziecie w TYM MIEJSCU.

 

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092