fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Latarnia Morska w Niechorzu

Dziś prezentujemy naszą najnowszą realizację, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Niechorza, a dokładniej, z widoku z lotu ptaka na piękną Latarnię Morską.

Latarnia Morska w Niechorzu to jedna z najciekawszych atrakcji turystycznych całego Wybrzeża Rewalskiego. Jej pierwsze uruchomienie nastąpiło 1 grudnia 1866 roku, a jako budulec posłużyła licowa cegła. Wieża tej majestatycznej budowli posiada dwa przekroje – w dolnej części czworokąta, w górnej zaś ośmiokąta. Na szczycie latarni znajduje się ogólnodostępny dla zwiedzających taras widokowy oraz świecąca laterna (z aparatem Fresnela I klasy).

W tej chwili, latarnia jest administrowana przez Urząd Morski w Szczecinie, a poza rolą arcyciekawej atrakcji Niechorza, pełni także swoją podstawową funkcję, jaką jest bycie jedną ze stacji brzegowych systemu AIS-PL, projektu HELCOM, który umożliwia automatyczne monitorowanie ruchu statków w strefie przybrzeżnej.

 

Wydawca: Niechorze.pl

Wykonanie filmu: KM Studio.

Wszystkim tym, którzy są związani z Wybrzeżem Rewalskim (prywatnie, bądź zawodowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe np. obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znajdziecie w TYM MIEJSCU.

 

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092