fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Niechorze

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Niechorza, gdzie przyjrzeliśmy się fantastycznym, nadmorskim widokom, arcyciekawym atrakcjom oraz bardzo urokliwym miejscom.

Niechorze, obok Rewala, Pobierowa, Pogorzelicy, Pustkowa, Trzęsacza i Śliwina należy do malowniczego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Jest kurortem wypoczynkowym, który obejmuje bardzo bogatą bazę noclegową. Nadmorski brzeg w tej miejscowości cechuje piaszczysta plaża oraz wysoki klif w zachodniej części wsi, na którym góruje zachwycająca latarnia morska. Spotkać tu też można przypływającą w odwiedziny fokę Depkę, zwiedzić eksponaty Muzeum Rybołówstwa, zaliczyć spacer nad Jeziorem Liwia Łuża, odwiedzić kolorową bazę rybacką i doświadczyć jeszcze wielu innych atrakcji.

 

Wydawca: Niechorze.pl

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Niechorzem (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092