fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Pogorzelica

Dziś chwalimy się naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Pogorzelicy, gdzie przyjrzeliśmy się niezwykle urokliwym miejscom i krajobrazom.

Pogorzelica, obok Rewala, Niechorza, Pobierowa, Pustkowa, Trzęsacza i Śliwina należy do malowniczego regionu Wybrzeża Rewalskiego. Jest miejscowością typowo uzdrowiskową. Duże obszary lasów sosnowych, a dokładniej borów bażynowych, w połączeniu ze świeżym, morskim powietrzem tworzą w Pogorzelicy specyficzny mikroklimat, świetnie poprawiający samopoczucie i wspomagający leczenie chorób układu oddechowego i kostnego. Znajduje się tu również zabytkowy dworzec Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej. W miejscowości przeważają duże ośrodki wypoczynkowe i sanatoryjne oraz kempingi. Niewątpliwym atutem Pogorzelicy jest cisza i spokój, co też dostrzeżecie bez trudu na naszym filmie.

 

Wydawca: Pogorzelica.pl

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Pogorzelicą (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na swoje strony internetowe obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Wybrzeża Rewalskiego, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092