fbpx
ZADZWOŃ

Hotelarzu, nie zapomnij o dzieciach!

Do tej pory udzieliliśmy Ci już wiele przydatnych porad dotyczących Twojej strony www. Wydawałoby się, że omówiliśmy już chyba wszystkie możliwe aspekty. Pozostało jednak do poruszenia jeszcze jedno pole, często pomijane na stronach internetowych obiektów noclegowych. A mowa tu o zakładce “Dla dzieci”. Okazuje się bowiem, że większość rodziców planujących urlop z dziećmi sprawdza uprzednio warunki pobytu, zwłaszcza pod kątem swoich pociech.

 

Oczywiście ważne jest, aby w swoim obiekcie mieć przygotowane odrębne menu, odpowiednie nawet dla niejadków, sale zabaw, gry, animacje, konkursy i inne dziecięce atrakcje. Wszystkie te informacje powinny znaleźć się rzecz jasna w odrębnej zakładce zatytułowanej np. “dla dzieci”, “urlop z dzieckiem”, czy też “dziecięce atrakcje”. Rozwijając jednak temat atrakcyjności Twojej strony www, mamy jeszcze dwie inne propozycje w tym zakresie.

1. Po pierwsze, jeżeli w Twoim obiekcie mile widziane są rodziny z dziećmi, masz przygotowane odpowiednie zaplecze w tej kwestii i chciałbyś aby wszyscy wiedzieli, że dzieci nie będą się u Ciebie nudzić, niezależnie od pogody, możesz skorzystać z naszego oznaczenia “Obiekt przyjazny rodzinie”. Baner ten będziesz mógł umieścić wówczas na swojej stronie internetowej. Istnieje także dodatkowa możliwość otrzymania dużego baneru, który powiesić można na płocie, lub w widocznym miejscu przed hotelem/pensjonatem. To świetny sposób na podkreślenie Twojego wzorowego przygotowania, nawet pod kątem tych najmłodszych urlopowiczów.

 opr

kolorowanki

 

2. Po drugie, tak jak wspominaliśmy już wyżej, ważną informacją, która powinna znaleźć się na stronie jest oferta dla dzieci przyjeżdżajacych ze swoimi rodzicami. Przygotowanie dla nich atrakcji i ich opis, to już sprawa Twoich możliwości i wyobraźni, natomiast my mamy dla Ciebie darmowy gadżet, który dodatkowo uatrakcyjni stronę internetową w oczach najmłodszych i ich opiekunów. Mamy tu na myśli nasze kolorowanki z atrakcjami i ciekawymi aktywnościami z kilku miejscowości turystycznych w Polsce. Kolorowanki, Goście mogą pobrać bezpośrednio z Twojej strony www (możesz umieścić na niej banerek, po kliknięciu którego Twoi Goście pobiorą zestaw kolorowanek w formacie pdf) lub Ty sam możesz je wydrukować i rozdawać najmłodszym w recepcji, restauracji, jadalni, kąciku dla dzieci, czy po prostu zostawiać je w pokoju. Do dyspozycji Twojej i Twoich klientów mamy obecnie kolorowanki z:

 

Zdjęcia: baltyk.pl

Jak więc widzisz, szybko, łatwo i za pomocą gotowych rozwiązań możesz dodać swojej stronie www, kilku plusów w oczach rodziców. Jeśli nie posiadasz specjalnej oferty dla dzieci, koniecznie o niej pomyśl. Jeżeli natomiast chciałbyś skorzystać z banerów “Obiekt przyjazny rodzinie” oraz “Kolorowanki”, skontaktuj się z nami, a przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092