fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Krucze Skały

Dziś dzielimy się z Wami naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Karkonoskich Kruczych Skał.

Krucze Skały to formacja skalna zbudowana z granitognejsu, sięgająca aż 25 metrów, położona nad prawym brzegiem Płomnicy, na wschód od centrum Karpacza. W jej obrębie występuje pegmatyt zawierający liczne cenne okazy mineralogiczne, w tym nawet 5cm kamienie szlachetne tj.: fluoryt, dumortieryt, turmalin, ilmenit, szafir, biotyt i muskowit. Zapraszamy więc wszystkich na naszą filmową, leśną wycieczkę na Krucze Skały.

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: Magic Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem czy Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092