fbpx
ZADZWOŃ

Chcesz mieć więcej rodzin z dziećmi w obiekcie?

Bądź obiektem przyjaznym rodzinie!
Przygotowanie oferty dla klienta rodzinnego może okazać się bardzo łatwe.

logoJak doskonale wiemy, nasi turyści wybierają formę wypoczynku w zależności od własnych preferencji. Mają różne wymagania i potrzeby. Jedni wybierają miejsca spokojne, w których można odpocząć od zgiełku i codziennych zmartwień,  inni decydują się na spędzenie czasu w obiektach oferujących rozrywkę i wiele atrakcji. Wszystkich rodziców łączy jednak jedno: chęć zapewnienia dzieciom odpowiednich warunków, bezpieczeństwa i atrakcji. Coraz częściej też poszukują obiektów posiadających odpowiednie zaplecze i wyposażenie, niezbędne do prawidłowej opieki, a którego nie mogą zabrać w podróż.

To, jakie udogodnienia i atrakcje możemy zapewnić naszym gościom, zależy w głównej mierze od wielkości naszego obiektu. Nie każdy posiada warunki dla wielkiego placu zabaw, bawialni czy zorganizowania animacji. Czasem nie ma to po prostu sensu.

  • Dla dużych obiektów sprawa wydaje się być prostsza, ale, jednocześnie generująca duże koszty. Wprowadzone w tym kierunku zmiany przekładać się jednak zaczną na zwiększone zainteresowanie rodzin z dziećmi. Tu pole do popisu jest bardzo duże.
  • W obiektach średniej wielkości ograniczyć musimy się do posiadanych warunków i budżetu. Tutaj więcej o rozwiązaniach dla dzieci w obiekcie średniej wielkości.
  • Będąc małym obiektem, wbrew pozorom, wprowadzić możemy szereg rozwiązań, które to właśnie na nasz obiekt skierują uwagę potencjalnych gości. Obiekty te,  poprzez wdrożenie prostych udogodnień również mogą  stać się przyjazne rodzinie.  Czasem wystarczy mieć na wyposażeniu wanienkę do kąpieli, łóżeczko turystyczne, nocnik lub nakładkę na sedes, mały plac albo kącik zabaw, czy choćby niewielkie zabawki lub inne gadżety, które udostępnić możemy naszym gościom. Niewiele, a zyskać można dużo. Nasi „rodzinni klienci” dostrzegą, że o nich dbamy i staramy się wyjść na przeciw ich potrzebom.  Z pewnością docenią, że dzięki temu będą mieli połowę bagażnika mniej

Dużo zależy od naszej inwencji i pomysłowości. Większość z nas jest przecież rodzicami i doskonale wie, co w podróżowaniu z dziećmi jest ważne. Im więcej oferowanych gościom praktycznych rozwiązań i akcesoriów, tym większa atrakcyjność obiektu. Rodzice, którzy wybiorą nocleg w jednym z miejsc dostosowanych do wymagań najmłodszych powinni być pewni, że spędzą wygodnie wymarzony urlop ze swoimi dziećmi. Właściciele obiektu natomiast cieszyć się będą wzrastającą popularnością swojej oferty i dobrą opinią wśród klientów.

Jeśli jesteś klientem Netfactory, zapytaj o bezpłatne dołączenie Twojego obiektu do listy Obiektów Przyjaznych Rodzinie.

Co zyskasz dołączając do grona Obiektów Przyjaznych Rodzinie?

  • przede wszystkim więcej klientów,
  • wyróżnisz się spośród obiektów noclegowych, które nie są przystosowane do potrzeb podróżującej rodziny,
  • Twój obiekt będzie dodatkowo bezpłatnie promowany w portalach turystycznych Netfactory,
  • dodatkowe wyróżnienie na pełnej liście noclegów.

Jak uaktywnić obiekt przyjazny rodzinie? Dla każdego klienta Netfactory oferta jest darmowa, wystarczy:

  • uzupełnić w panelu klienta Netfactory informacje o udogodnieniach dla rodzin z dziećmi (dział „Dla dzieci”)
  • dodać na stronie obiektu baner akcji lub link do naszego portalu (szczegóły w panelu klienta)

Zamieszczony na stronie baner - obiekt przyjazny dzieciom.

Sprawdź, czy przypadkiem nie wprowadziłeś już u siebie udogodnień dla rodzin z dziećmi. Często obiekty,  które od lat posiadają tego typu rozwiązania nie maja ich wyeksponowanych w żaden sposób.

Wyróżnij się i dołącz do Obiektów Przyjaznych Rodzinie. Pamiętaj, to Nic nie kosztuje!

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092