fbpx
ZADZWOŃ

Prezentacja wideo w wizytówce obiektu

W  dzisiejszych czasach skuteczna reklama wymaga stosowania wielu nowoczesnych narzędzi. Aby zwrócić większą uwagę na swoją ofertę, należy stosować rozwiązania pozwalające w łatwy sposób przedstawić ją szerokiemu gronu klientów. Internet stwarza ku temu coraz więcej możliwości, które można, a właściwie należy wykorzystywać.

Podnosząc jakość realizowanych usług, NETFACTORY wprowadziło właśnie dla Klientów nową funkcję. Bez żadnych dodatkowych kosztów możecie teraz Państwo w swojej wizytówce na naszych portalach zamieścić film prezentujący Wasz obiekt. Ułatwi to Państwa potencjalnym gościom zapoznanie się z ofertą obiektu i najważniejszymi atrakcjami, które na nich czekają.

Dodawanie filmu na naszych portalach jest bardzo proste. Należy w pierwszej kolejności umieścić film w serwisie Youtube.  Następnie z zakładki „umieść”, która dostępna jest pod wyświetlanym filmem, skopiować z ramki specjalny kod stanowiący ciąg znaków. Film można umieścić również w serwisie Vimeo i po kliknięciu na niego prawym klawiszem myszy wybieramy opcję „Copy embed code”.

Następnie, w panelu, w którym aktualizujecie Państwo swoją wizytówkę na naszych portalach, w zakładce „konfiguracja inne”, po kliknięciu „dodaj film” w ramce, która się pojawi pod spodem, wklejamy skopiowany z Youtube lub Vimeo kod. Teraz wystarczy jedynie kliknąć pole „zapisz zmiany” i film znajduje się już w wizytówce Państwa obiektu. Wyświetlenie filmu odbywać się będzie w tym samym miejscu, przez co oglądający pozostaje ciągle w obrębie wizytówki i nie jest przenoszony na żadne inne strony.

Zachęcamy do skorzystania z tego rozwiązania i uatrakcyjnienia swojej reklamy.

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami tutaj.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092