fbpx
ZADZWOŃ

Nowy film – Zapora na Łomnicy

Dziś dzielimy się z Wami naszą najnowszą realizacją, jaką jest kolejny film stworzony na nasze zlecenie, tym razem prosto z Karpacza, a dokładniej z Zapory na Łomnicy, urzekającej otaczającą ją naturą i spokojem.

Zapora na rzece Łomnica ma kształt półkolisty i obejmuje 5 przelewów. Jej konstrukcja, która powstała w latach 1910-1915, składa się z dużych bloków granitu i ma długość około 105m. Pojemność nominalna zapory to aż 540.000 m³. Utworzony zbiornik wodny sprzyja bezpieczeństwu mieszkańców i gromadzi zarówno nadmiar wód opadowych, jak i rumowiska skalne. Korona zapory udostępniona jest natomiast dla pieszych, dzięki czemu podziwiać z niej można cudowne widoki, a latem kiedy jest słonecznie i zielono, krajobraz dookoła naprawdę zapiera dech w piersiach. Z resztą – zobaczcie sami!

 

Karpacz.net

Wykonanie filmu: KM Studio.

A wszystkim tym, którzy są związani z Karpaczem i Karkonoszami (prywatnie, bądź biznesowo), serdecznie polecamy darmowe pobranie filmu (korzystając z kodu wyświetlającego się po kliknięciu na napis UMIEŚĆ, po prawej stronie nagrania) i wstawienie go na strony internetowe swoich obiektów noclegowych. Uważamy, że będzie on świetnym uzupełnieniem zakładki atrakcje lub o regionie. Film można też śmiało udostępniać na swoim profilu na facebooku.

 

P.S.

Wszystkie panoramy, filmy oraz zdjęcia z Karpacza i jego okolic, do pobrania za darmo, znaleźć można w TYM MIEJSCU.

 

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092