1. Pozycjonowanie portali = duża oglądalność

Szerokie pozycjonowanie naszych portali na dużą ilość słów kluczowych w Google, sprawia iż nasze strony są odwiedzane codziennie przez tysiące osób – również przez Państwa potencjalnych klientów, szukających wczasów, noclegu, miejsca na spotkanie firmowe, czy konferencję. Każda z naszych stron pozycjonowana jest na inny zestaw słów kluczowych!

Na życzenie Klienta wysyłamy zestaw słów kluczowych wraz z aktualnymi pozycjami, na jakie pozycjonowane są nasze portale. Wystarczy przesłać zapytanie wraz z nazwą miejscowości w której znajduje się obiekt na: biuro@netfactory.pl

2. Unikalne domeny

Portale zawarte w pakietach postawione są na unikalnych domenach. Dysponujemy wieloma domenami, nazwami miejscowości z końcówką PL np: niechorze.pl, ustroniemorskie.pl, szklarska-poreba.pl, chalupy.pl i wieloma innymi (pełna lista TUTAJ). Domeny takie zapewniają dodatkowy ruch na stronach, związany z ich intuicyjnym wpisywaniem przez internautów.

3. Profesjonalna grafika

Nasze portale cechuje estetyczna, przejrzysta grafika. Każda ze stron jest unikalna. Turystyka to branża w której szczególnie ważny jest wygląd oferty, gdyż to on w dużym stopniu przyczynia się do podjęcia decyzji o rezerwacji noclegu.

4. Panel administracyjny

Właściciele obiektów mają możliwość zarządzania wizytówką swojego obiektu przez panel kliencki. W prosty sposób mogą aktualizować dane, można dodawać zdjęcia i informacje, dokonywać wszelkich zmian w prezentacji.

5. Bezpłatne aktualizacje

Wszystkim abonentom pakietów reklamowych zapewniamy bezpłatne drobne aktualizacje ofert. Jeśli nie mają Państwo czasu sami uzupełniać prezentacji – zrobimy to dla Państwa bezpłatnie.

6. Możliwości darmowej promocji

W naszych portalach istnieją możliwości dodatkowej darmowej promocji. Są to oferty „Last Minute”. Aby móc z nich korzystać wystarczy zalogować się do panelu.

7. Portale regionalne

Przeglądający te strony internauci to osoby które przeważnie mają już „upatrzoną” konkretną miejscowość, do której chcą się wybrać. Dlatego też wejścia na te portale bardzo często kończą się zarezerwowaniem pobytu w prezentowanym obiekcie. Więcej o portalach regionalnych można przeczytać TUTAJ

8. Portale tematyczne

W naszej ofercie znajdą Państwo kilka portali tematycznych, których zadaniem jest pomoc w wypełnieniu obiektu w poszczególnych terminach: Każda z powyższych stron pozycjonowana jest na inny zestaw słów kluczowych.

9. Portale biznesowe

Zadaniem portali biznesowych jest pomoc w znalezieniu obiektów oferujących możliwość urządzenia szkoleń, konferencji, spotkań firmowych. W skład naszej oferty biznesowej wchodzą 4 portale takie jak: Każda z powyższych stron pozycjonowana jest na inny zestaw słów kluczowych.

10. Portale ogólnopolskie

Mamy tu do zaoferowania kilka stron, z których każda pozycjonowana jest na inny zestaw słów kluczowych. Portale ogólnopolskie to:
Każda z powyższych stron pozycjonowana jest na inny zestaw słów kluczowych.

11. Portale niemieckojęzyczne

Skierowane do turystów z Niemiec. Portale te są pozycjonowane w niemieckim Google www.google.de na niemieckie słowa kluczowe. Adres strony: www.polen-hotels.eu

12. Galerie zdjęć

Na naszych stronach można oglądać galerie zdjęć poszczególnych miejscowości. W portalach regionalnych istnieje możliwość zamieszczania zdjęć oraz filmów wideo przez internautów.

13. Informacje

Strony ogólnopolskie posiadają opisy miejscowości oraz listy atrakcji, z których warto skorzystać. W portalach regionalnych można znaleźć obszerne, szczegółowe opisy miejscowości i atrakcji okolicy. Dużą część opisów redagowała pisarka: Sandra Nejranowska-Białka.

14. Fora dyskusyjne

W portalach regionalnych w listopadzie 2009 uruchomiliśmy fora dyskusyjne, aby osoby odwiedzające mogły wymieniać się informacjami i wrażeniami z pobytu w miejscowościach turystycznych.

15. Ogłoszenia różne

Kolejna zaleta portali regionalnych – ogłoszenia różne. Ich dodawanie jest zupełnie darmowe. Jeśli na przykład szukają Państwo pracownika do hotelu, warto dodać ogłoszenie na naszym portalu.

16. Ogłoszenia „szukam noclegu”

Coś dla „leniwych turystów”. Mają oni możliwość napisania ogłoszenia „szukam noclegu”, które jest później wysłane do wszystkich obiektów z danej miejscowości, reklamujących się na naszym portalu. Jest to szczególnie przydatne w szczycie sezonu kiedy ciężko jest znaleźć wolne miejsca. Otrzymywanie tych zapytań jest dla naszych Klientów bezpłatne.

17. Aktualności

W portalach regionalnych wyświetlane są aktualności. Dodawać je może każdy, kto posiada ciekawe informacje z regionu. Jest to możliwość promocji różnego rodzaju imprez, spotkań, eventów itp.