fbpx
ZADZWOŃ

Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży - Jelenia GóraOFERUJEMY:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie(ponad 11 lat na rynku)
  • kreatywny, pomocny zespół
  • stałą wymianę i doskonalenie doświadczeń i wiedzy
  • nowoczesną przestrzeń biurową w doskonałej lokalizacji w Jeleniej Górze
  • wyjścia do restauracji, słodkie środy, pyszną kawę o każdej porze 🙂
  • rodzinne wczasy nad morzem w komfortowym pensjonacie Bałtyk w Rewalu

OPIS STANOWISKA:

  • telefoniczna sprzedaż reklam w portalach turystycznych dla branży hotelarskiej
  • pozyskiwanie nowych kontrahentów

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • motywacyjny system prowizyjny
  • praca na miejscu, w naszym biurze, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-16:00
  • umowa o pracę

OCZEKUJEMY:

  • komunikatywności i swobody w nawiązywaniu kontaktów przez telefon
  • umiejętności efektywnej organizacji pracy

Jeśli lubisz rozmawiać z ludźmi, cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i masz dobrą dykcję to dołącz do nas 🙂

Odwiedź i polub nas na Facebook’u.

Zgłoszenia proszę kierować na e-mail: a.piascik@netfactory.pl

KONTAKT:
Anna Piaścik
tel. 691 933 525

ADRES BIURA:
Jelenia Góra 58-500, ul. Sobieskiego 53
Zobacz lokalizację na panoramie 360 z lotu ptaka.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, propozycje współpracy, lub po prostu czegoś od nas potrzebujesz, śmiało skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci na nawiązywanie różnego rodzaju współpracy i na nowe pomysły.

Napisz do Nas

Nasza siedziba

ul. Wojewódzka 5, 58-500 Jelenia Góra

Kontakt

Dane firmy

NETFACTORY Michał Piaścik
ul. Karkonoska 20a, 58-540 Karpacz
NIP: 857-167-56-46 REGON: 020127104
INTELIGO: 50 1020 5558 1111 1560 4990 0092